logotyp

ŽELEZOBETONOVÉ KONSTRUKCE

Firma STASELI se zabývá prováděním železobetonových monolitických konstrukcí v průmyslových objektech, stavbách občanského vybavení a bytové výstavbě.
Jedná se převážně o realizace spodních staveb, monolitické skelety, nosné i opěrné stěny, monolitické stropy, technologické objekty, čistírny odpadních vod, nádrže a řadu dalších konstrukcí. Tyto monolitické konstrukce firma provádí pomocí systémového bednění renomovaných firem působících na našem trhu. Při realizacích se opíráme o využívání moderních technologií bednění, ukládání a ošetřování betonové směsi tak, aby v každém okamžiku výstavby byly dodrženy nejvyšší požadavky na přesnost a kvalitu díla. Zajišťujeme vlastními kapacitami i výrobu betonářské oceli a zámečnických prvků.
Všechny konstrukce lze provést i jako "pohledové konstrukce". 
K monolitickým konstrukcím provádíme i další stavební práce nezbytně související, jako jsou kompletní zemní práce, izolace tepelné i proti vodě, ochranné přizdívky, dozdívky, zámečnické prvky a konstrukce, montáž prefabrikátů atd. 
Přestože hlavní náplní firmy je realizace projektů většího rozsahu, v domovském regionu se nevyhýbáme ani prováděním staveb pro drobné stavebníky jako jsou základové konstrukce a monolitické stropy na rodinných domech.

STASELI, s.r.o.
Mladá Boleslav, Šafaříkova 277, 293 01
IČ: 28450591
Tel: +420 326 331 682
Fax: +420 326 331 682
Email: info@staseli.cz
Staseli ŽELEZOBETONOVÉ KONSTRUKCE

Created by © 2009/2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign